| ralucaralu a întrebat:

Ce filme cu adolescenti ati vazut si v-au placut?(comedii romantice). Eu am vazut: confessions of a teenage drama queen, love ar the first hiccup, sleepover, what a girl wants, it's a boy girl thing, toate cu hillary duff, just my luck, sidney white, chasing liberty si lista continua. Vreau ceva in care rolul principal sa il aiba o fata(fete). Ce imi recomandati?(va rog spuneti doar ceva ce ati vazut si v-a placut). Si daca se poate, ceva mai noi(peste 2005). Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Mie mi-a plăcut foarte tare "500 Days of Summer" şi "10 Things I hate About You".

| pwp a răspuns:

O alta cenusareasa moderna

| Maothecat a răspuns:

Fired up

| AdeAde2 a răspuns:

Ai putea sa incerci "Placinta Americana 2"
Sper sa - ti placa!

Fundita?