| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme de comedie gen American Pie mai stiti?

22 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

American High Schooltongue

| Pho3nix a răspuns:

Sex Drive
Euro Trip
Boat Trip
Van Wilder 1, 2, 3
17 Again
American Highschool
Fired Up
Idiocracy
Pigs

| JustMeFlory a răspuns:

Sex Drive! Super comedie! e genul american pie! Merita vazut! E si nou aparut!big grin

| Ellena a răspuns:

Van Wilder:Freshman Year, mie una imi place

| RALce a răspuns:

18 year old virgin

40 year old virgin

college

frat party

the new guy

pigs

cheats

american virgin

Sex Drive

brat

Mean girls

She’s all that

Boys and girls

Not another teen movie

Bring it on

What a girl wants

Senior Skip Day

Scary Movie

Home Alone

:X:X:X

| Alex_9605 a răspuns:

Scarry Movie 1-5 e o alta serie de comedii cu tineri.

| Teo a răspuns:

Hole in One este american pie 8.

| NewFolder a răspuns:

Epic moviewinking

| vrajitoarea_1628 a răspuns:

18 year old virgin, scary movie, eurotrip, sex drivebig grinbig grinwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Superbad, Not Another Teen Movie, Scary Movie, Date Movie etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

College

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot ce se numeste american pie am vaz inclusiv ultimul 7. euro trip, boat trip, road trip, college, pigs, road trip beer pong.fired up, van wilder toate 3, sex drive, super bad, 18 year old virgin chiar daca o fost o porcarielaughing, date movie, extreme movie, not another teen movie, american highschool, idiocracy,,, nu-mi vin toate acum. poate va puneti intr cum de nu am vazut 17 again. ii pentru poponari.scuzati acum da sincerlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Accepted, coleage, scary movie, bring it on, sex drive, van wilder(toate 3), mean girls, road trip, Superbad,
The Girl Next Door, etc.etc.etc.etc...sunt extrem de multe dar nici macar unul din astea nu sunt pe aproape de american pie.singurul ar fi van wilder

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am uitat la toate din commenturi dar nu se compara cu american pie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Penthouse!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Penthouse!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super film -razi de mori- Harold and Kumar(going to the White Castle si Escape from Guantanamo Bay), Cougar Club, Long Weekend, Bachelor Party 1 si 2 etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

American pie 8
Daca va mai fi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

17 again e misto rau filmu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

How high e misto

| andrei_1933 a răspuns:

Seria "Scary Movie 1-4 "(5 apare in 2011) precum si "Sex Drive (2008)" le gasiti pe www.filmealese.com unde gasiti si alte filme de calitate cu subtitrare in romana. Download placut :)

| sergiulik14 a răspuns:

American pie 9(reunion)