| morgen a întrebat:

Ziceti-mi si mie va rog niste filme bune de groaza dar foarte infricosetoare ca am vazut zeci si nu am reusit sa gasesc unul chiar horror

Răspuns Câştigător
| ElvisTare a răspuns:

Interview with a vampire,Dracula(uitete la special features adica partile care erau prea de groaza si nu le-au pus in film),Jack Spintecatorul,The Twilight Saga: New Moon,The Twilight Saga: Eclipse,Twilight,The Twilight Saga: Breaking Dawn,The Vampire Diaries,Priest,I am legend,Cirque du Freak: The Vampire's Assistant(sper ca am scris bine asta),Trick 'r Treat,Daybreakers, Blood: The Last Vampire, 30 Days of Night,Paris je t'aime,Blood Ties,Transylmania,Bram Stoker's Dracula,BloodRayne,Låt den rätte komma in,Buffy the Vampire Slayer,Bathory,Blade,Lesbian Vampire Killers,Lost Boys: The Tribe,Nosferatu eine Symphonie des Grauens,Being Human,Fright Night,Edges of Darkness,Vanpaia naito,Blood+,The Thirst,Suck,The Era of Vampires,My Best Friend Is a Vampire,Vampyrer,Vamps,Out for Blood,Conquest,Captain Kronos - Vampire Hunter, Drácula, Out of blood;

7 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

1.The human centipede (filmul care e considerat de multe site`uri cel mai infricosator film al momentului)
2. Drag Me to Hell
3. Mirrors
4.Silent Hill
5.The Grudge

| MenInShadow a răspuns:

Incearca Silent Hill

| karrry9999 a răspuns:

Saw eu nu am putut sa-l vad pe tot
si mai e unul cu o papusa numita chucky scrie si tu la google si iti da numele clar

| Adry_1174 a răspuns:

Stay Alive,Zombies Of Mass Destruction,Haute Tension,The Exorcist,Hyenas, Priest, Saw 3D,Cabin Fever,House of Wax,The Fly,One Missed Call,The Grudge,Dead Silence, Scream, Friday the 13th, A Nightmare On Elm Street, 28 Weeks Later,Shutter,Into the Darkness,The Rite,Two Wolves, Mirrors 2, Let Me In

| TutiQ a răspuns:

Stay alive si The Grudge

| Skorpiooo a răspuns:

Friday 13th, Saw 1-7, Freddy vs Jason, Casa de ceara, casa celor 100 de fantome, Drag me to hell. cand imi mai aduc aminte iti mai spun big grin

| alina_6234 a răspuns:

The grudge 1, 2 si 3 sunt cele mai tari cel putin acestea mi-au placut cel mai mult no. acum depinde si de gusturile tale mie una astea mi-au placut. Sper sa iti placa!