| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme horror imi recomandatibatting eyelashes
Daca se poate si situl unde il pot vedeabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| . a răspuns:

Depinde ce sub-gen de horror iti place. Daca esti interesata de filme horror uitate de timp si spatiu, mai ales in lumea asta moderna plina de remake-uri ca de altceva nou nu mai e in stare Hollywood-ul, da-mi mesaj cu id-ul tau si discutam, doar industria filmelor horror e unul dintre domeniile mele preferate, da' tin sa te anunt de pe acum ca n-am sa-ti recomand sau sa te aprovizionez ori sa te ajut sa gasesti filme horror post-2000, care practic sunt niste mizerii. Incearca ceva filme de George Romero, Lucio Fulci sau John Carpenter.

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Www.filme.online.org dai la sectiunea filme horror, vizionare placuta!

| Antrax a răspuns:

Legend of Bloody Mary

| micky a răspuns:

Http://www.vizionarefilmeonline.net/filme-horror/
Uite aici cateva filme horror :D

| Slowmotioon a răspuns:

Final destination 4

| JesterRO a răspuns:

Hmmm, am niste optiuni frumoase si va trebui sa ai incredere. Oricum daca nu ai incredere, te poti uita la trailere.
Personal seria Saw e preferata mea, abia astept sa vad toate filmele si sa imbin puzzle-ulbig grin.
Wrong turn 2.
Last house on the left.
Mirrors.
Book of blood.

| sticss a răspuns:

Dai si tu pe google si scrie top zece filme horror si gasesti cele mai ta ri filme horror

| marius_6525 a răspuns:

Creep

| Pastiluţă a răspuns:

Ei bine îţi spun şi eu câteva care le-am văzut şi sunt chiar înfricoşătoare.
- Saw ( Puzzle mortal )
- The candyman.
- Sleepy Hollow ( Călăreţul fără cap - Cu Orlando Bloom )
- The Crimson Rvers ( Râuri de Purpură )
- I know what you did last summer ( Ştiu ce-ai făcut astă-vară )
- I still know what you did last summer ( Încă ştiu ce-ai făcut astă-vară - e partea a 2a să zicem. )
- House of Wax ( Casa de ceară )
- Final destination 3 ( Destinaţie finală 3 )

Sper să-ţi placă! :]

| lorelei a răspuns:

Filmele actuale de horror nu se ridica la inaltima clasicelor gen Psycho, The Shinning, Silence of the lambs. Filme mai noi care mie mi s-au parut super tari sunt The blair witch project, The ring si poate The grudge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vreau situri de filme
Vreau nume de filme horror care vau placut voua si care le considerati ft bune si eventual situl unde il pot vedea straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un film horror recent pe care l-am vazut si a fost frumos
este - The Unborn -

pentru mai multe detalii - http://www.imdb.com/title/tt1139668/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Seria filmelor "Friday the 13th"

| Joker_5934 a răspuns:

Wrong Turn 2....sooper smecherwinking