| Patyi a întrebat:

Ce filme HORROR îmi recomandati?

7 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Dacă vrei horror cu adevărat, îţi recomand Martyrs, I spit on your grave 2010, 28 days later..., Wrong Turn.
Dacă vrei ceva mai slăbuţ, încearcă House of Wax, One missed call, Saw, Drag me to hell, etc.

| MissxD a răspuns:

Mirrors
Shutter
When a stranger calls
Uninvided
Orphan
The eye
Saw (toate 7)
House of wax
The hills have eyes
Dark water
The last house on the left
The ring
Case 39
The Grudge (toate 3)
Bloody Mary
Drag Me To Hell
The Exorcist
Silent hill
The exorcism of emily rose
Paranormal Activity (toate 3)
R.E.C
The walking dead

vizionare placuta :*

| inger02 a răspuns:

Buna! eu iti recomand filmul Casa de ceara! este un film super.

| Patyi explică:

Mulţumesc pentru răspunsuri. Deocamdată, voi mai astepta si după voi declara răspunsul castigător! :*

| allynNa20 a răspuns:

"Tarata in iad", "Exorcizarea"

| bogdy2013 a răspuns:

Cel mai tare film de groaza sunt Fenomene Stranii sunt pe discovery chanel vineri oarca de la 20 noapte sunt cu spirite si tot felul de ciudatenii...Suncces! Funda?

| XsamdiX a răspuns:

Sal! eu iti recomand filmele horror de pe site-ul asta :http://www.filmeonlinegratissubtitrate.ro/category/horror/