| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme mi-ati recomanda [ in afara de chestii cu urmariri si razboaie ] dar as prefera comedia si de groaza big grin! dau fundawinking

4 răspunsuri:
| pufulete17 a răspuns:

Deci coco ceva comedii pe care le-am vazut eu si mi se par "dragute":
just go with it
grown ups
tangled
acasa la coana mare 3
rio
paul
no strings attached
gnomeo si julieta
dirty movviebig grin

| StreetDancer a răspuns:

The house of wax ( casa de ceara ) - groaza
easy a - comedie
not another teen movie - comedie
a nightmare on elm street- groaza
case 39-groaza
orphan - groaza
american pie 1, 2, 3, 4,5, 6, 7 ( probabil le-ai vazut) - comedie
Norbit -comedie
little man-comedie
how to loose a guy in 10 days -comedie
The family stone - comedie
50 first dates - comedie
the proposal - comedie ( super tare laughing )
sexdrive (sexcursie ) - comedie super tare
Cam atat imi vin in minte acum dar ca sa vezi cu adevarat daca iti plac filmele eu zic sa te uiti intai pe youtube la trailere.
O zi buna si vizionare placuta la filme!

| svdragos a răspuns:

De groaza:Final Destination 1
Final Destination 2
Final Destination 3
Final Destination 4
Saw 1, Saw 2, Saw 3, Saw 4, Saw 5, Saw 6, Saw 7big grin.
Valentine's day, The life as We now It, Yes Man, Death at
The Funeral, cop out, our family wedding, diary of A wimpy kid, hot tub time machine, I Love You, phillip Morris... fundita?

| Lacra001 a răspuns:

Asta e denu: comedie familie joaca si selena gomez http://www.bestlzone.com/download_ramona-and-beezus-2010-dvdrip.5169