| ivcelnaiv a întrebat:

ce floare daruiti cel mai des?
cand ati primit ultima oara flori?
dar care e floarea ta preferata?

mie imi place mult de tot papadia; uite dovada: http://ivcelnaiv.blogspot.com/search/label/p%C4%83p%C4%8 3diez

Răspuns Câştigător
| cucaracia a răspuns:

1. nu daruiesc flori des
2. sunt baiat deci nu primesc nici o data flori
3. cred ca si mie imi place papadia, pot face fluiere din tulpina eihee hee u sti sa faci? :d

5 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Nu prea daruiesc flori foarte des, prefer sa fac cadou ceva util!
Ultima data am primit flori de 1 Martie!
Floarea mea preferata : hmmm, nu stiu; ador mirosul liliacului, dar imi plac trandafirii albi! Si crinii care cresc in gradina bunicilor, la tara love struck

| nodeerskulls a răspuns:

Mie imi place sa daruiesc zambile. Si flori de camp.
Nu imi mai aduc aminte, sincer...cred ca de Sf. Maria
Florile mele preferante sunt narcisele. Imi aduc aminte de iarna, vant, albastru si mirosul de iarba taiata, si copilarie. Nu stiu de ce de copilarie, pentru ca in zona in care am stat cand eram mica nu era nici una laughing

Si mie imi plac foarte mult papadiile. Imi inspira libertate si verde si galben, vant si soare. Mult soare.

| cucaracia a răspuns:

Ok! thumbs up

| BlueRose1 a răspuns:

Nu prea daruies flori des, ultima data am primit acum 4 zile si floarea preferata este trandafirul tongue

| ivcelnaiv explică:

@cucaracia
stiu sa fachappy