| irinaaa111petrooooooooooo a întrebat:

Ce folositi pentru placa adica atunci cand va intindeti parul ce folositi ca sa nu se arda

2 răspunsuri:
| RefinedStrings a răspuns:

Pentru a-ti indrepta parul fara sa il arzi, in primul rand trebuie sa ai parul foarte bine uscat. 2, placa trebuie sa fie ceramica. 3, nu tine foarte mult firul de par intre cele doua parti ale placii. Nu ai ce altceva sa folosesti pentru ca daca ai cat de putin firul umed, se arde si parul impreuna cu evaporarea apei.

| iamthewildyouth a răspuns:

Eu folosesc un spary protector de la Advance Techniques. E foarte bun, ti-l recomand! Daca vrei sa aflii mai multe sau sa ti-l comanzi da click aici : http://www.avon-shop.ro/......-4885.html