| irinuk11 a întrebat:

Voi ce balsam folositi ca sa nu vi se mai electrizeze parul cand il intindeti cu placa?

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Cel de la avon (verde) pentru toate tipurile de par e la un pret acceptabil si e foarte bun! ti-l recomand

6 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Gliss
e cel mai bun:X

| AndreeaG a răspuns:

Elseve rozlove strucklove struck...Si Nivea Dimond Glosshappy. Acum depinde si de tpul firului de parhappy...Incearca sa vezi care te ajuta mai mult!

| andreea7520 a răspuns:

Eu nu mai folosesc balsam de mult timp, imi cadea parul foarte rau.

| string a răspuns:

Unt de shea.

| Shuellen a răspuns:

Balsam de la niveatongue

| LiLlYAnNe a răspuns:

Parul se electizeaza de la un fel de energie sau mai stiu eu ce provocata de la haine.Eu pun mana pe o teava de apa si ea imi absoarbe toata energia aia si parul nu mi se mai electrizeaza.Crede-ma,draga mea, balsamurile si samponurile din zilele de azi sunt cele mai mari prostii si eu nu ma folosesc de aceste prostii, ci de reteta pe care mi-a dat-o matusa mea pentru un par frumos.