| 009 a întrebat:

Ce fond de ten este bun pentru tenul gras(cu multe cosuri)? pretul daca se poatehappy

Răspuns Câştigător
| alexannndra a răspuns:

Paii fond de tenthinking eu am unul bun de la Avon, care nu lasa sa intre apa prin el si e si foarte bun, pretul e de 45 de lei si inca unu de la Maybellin care e putin mai scump

3 răspunsuri:
| 009 explică:

Alexannndra poti sa-mi spui si cum sa cheamahappy

| 009 explică:

M-ar interesa si pretui fondului de ten de la L'oreal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de fonduri de ten mate, cum este Mat Morphose de la L'oreal.
Si iti sugerez sa iti exfoliezi teul de 2-3 ori pe saptamana.
Cat despre cosuri ele nu o sa se mai vada cu acest fond de ten dar iti recomand Zineryt.