| laura23 a întrebat:

Eu am tenul gras si momentan fac tratament insa tot imi mai apar cosuri si uneori ma mai dau si cu fond de ten. Stiu ca inainte de a aplica fondul de ten este bine sa ma dau si cu o crema. Insa eu nu stiu ce crema hidratanta ar trebui sa folosesc pentru tenul gras. Ce creme imi recomandati?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la un dermatolog sa iti recomande el o crema ...nu dupa ureche si recomandare.crede`ma asa am facut si eu...si acea crema nu tebuie sa fie pe baza de ulei.ci pe baza de apa!