| Anto27 a întrebat:

Ce fonduri de ten imi recomandati? Pana acum nu prea am pus accentul pe asa ceva dar incep sa am nevoie si nu vreau sa folosesc un produs care sa-mi strice fata. dati-mi cateva sfaturi personale pentru a acoperi imperfectiunile fetei. Fundita:*

2 răspunsuri:
| Rooxxana a răspuns:

Deci.Affinitone 24 de la Maybelline sau Accord Parfait de la L`oreal sunt foarte bune si nu iti strica tenul si fata

| яоxs a răspuns:

Bună. Păi incearcă Affinitone 24 ore de la Maybelline New York, sau dacă ai tenul sensibil Affinitone Mineral. Sunt foarte bune ambele.