| Anonimax a întrebat:

Ce fraze pentru hi5/facebook de inceputul anului scolar stiti?

1 răspuns:
| Stefanistaaa a răspuns:

Invat... momente unice in viata unui omhttp://ymstatus.com!

Cu cat inveti mai mult, cu atat stii mai mult; Cu cat stii mai mult, cu atat uiti mai mult; Cu cat uiti mai mult, cu atat devii mai prost!

In epoca de piatra era Bula la scoala.Deodata in scoala se aude un urlet. -Bula ce ai de urli? il intreaba profesoara pe Bula. -Ma iertati, doamna profesoara, dar mi-a cazut fituica pe picior.

1.Scoala - Castelul groazei 2. Dirigintele si elevii - Ali Baba si cei 40 de hoti 3.Profesorii - Haiducii din Rio-Frio 4.Sedinta cu parintii - Mult zgomot pentru nimic 5.Anul scolar - Calvarul în serii 6.Lipsa profesorului - O întamplare extraordinara 7.Perioada tezelor - Curg ape