| Adriana_8922 a întrebat:

Ce gen d muzica ascultati? Ps. Dati ex de mel din acel genwinking

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pop:
lady gaga-bad romance
shakira-waka waka
eminem & rihanna-love the way you lie
rock:
tokio hotel-automatic
avril lavigne-innocence
evanescene-bring me to life

| Liviu a răspuns:

Hmmm
Rapp rull'z ( rapp romanesc)
Pai sa vedem.
Parazitii, Bug mafia, Zale, Ombladon, Sisu, Puya (vechile melodii) ETC
Nu stau sa fac spam aiureahappy

| BeHappyForMe a răspuns:

House : Ella - Need Your Love (Dj Andi - Club Remix),. Armin van Buuren vs. Sophie Ellis Bextor - Not Giving Up On Love, 7. Bob Sinclar - Love You No More DJ Chuckie Remix

dance : Lady gaga-bad romance, one republic - all the right moves,
Puya-Change, Dan Balan - Justify sex

rock :Green Day - Boulevard Of Broken Dreams, Cargo -ploaia, Linkin Park - By myself,

hip-hop:puya-viata bate filmul, Parazitii, Nelly Furtado - Promiscuous

| toxiclife a răspuns:

C. T. C, R. A. C. L. A, DaHood justice, La Familia, parazitii, b. u. g mafia, villy, c. ia., zale, bitza, maximilian, aforic, carbon, arssura, adn, sagace, subsapte, anonim, l doc, m&g, skinner, spike, jerry co, codul penal, morometzii, verbal, legaliza, veritasaga, M. O. S. S. A. D, vescan, guess who, Queppa, TJK, Smoova daca mai vrei nume de hip hoperi da un msgwinking big grin

| soraGrime a răspuns:

Hard rock si heavy metal.
Nu dau exemple de melodii, ci exemple de trupe si cantareti solo:
-Guns N'Roses
-Ozzy Osbourne
-Bon Jovi
-Kiss
-AC/DC
-Metallica
-Nirvana
si multi, multi altii.

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Pop:Miley cirus,Selena gomez,cheryl cole michale jackson, justin bieber(mai rar), beyonce,katty pery,mai ascult putin si lady gaga si atat.
dance:inna, alexandra stan, dan balan si atat
rock:nu prea ascult
clasical:opereta si muzica cantata la instumente muzicala clasice
urba(foarte rar):eminem, rihannah(imi place mult cum canta), si si-iazz sotul lui byeonce.

| BBAlyss a răspuns:

Cate putin din fiecare :X

Rihanna feat. Drake-What's my name

Tinie Tempah-Pass out, Frisky, Written in the stars

Nicole Scherzinger feat Enrique

Alexandra Stan-Mr SaxoBeat

Alessia-Boro na su po

Alice-Bang Bang Bang

Inna-10 minutes, sun is up, fever, amazing, hot, love

Dj Sava, Dj Rihno feat Silvya-Stereo

Dan Balan-Justify Sex

Rihanna-Who's that chick

Lady Gaga-Starstruck, Fashion, Bad Romance, Lovegame

Paramore-Decode

Ela Rose-I can feel

Bloggers-Ma doare o luna, What are you waiting for

Puya-Sus pe bar feat Alex, Supa Girl

Kamelia feat Mark Eli-Undeva in Balcani

B. U. G. Mafia-Romaneste

Si altii

| αŁз a răspuns:

Hip-hOp [ Toate Melodiile Lu` nAne:X ]
Si Rock [ Alohe From Hell, avril lavinge, tokio hotel etchappy ]

| DanielRuth a răspuns:

DnB Exemplu " Pendulum - Watercolour, Crush sau Witchcraft "