| shadovv a întrebat:

Voi ce muzica ascultati? Dati si voi vreo 2-3 artisti.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Skyclad, Dimmu Borgir, Behemoth, Moonspell, Tenhi, Metallica, Bathory, Uriah Heep, Cargo, Bucovina, Paraziţii, Korpiklaani, Moonsorrow, Eluveitie.

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Julien Clerc, Charles Aznavour, Jacques Brel. Din categoria unor artisti mai prezenti ( mai actuali, sa zicem ) pot enumera pe Kelly Clarkson, Avril Lavigne sau Bon Jovi.

| Ronnix a răspuns:

The Medic Droid, Ne-Yo, Akon, The Last Goodbye, Chris Brown etc.

| Floreenofficial a răspuns:

Cascada, agnes, pixie lott, yohanna, britney spears, kate alexa, miley cyrus, beyonce, gabriella cilmi, adela popescu, anahi, kelly clarkson, katy perry, timbaland, lady gaga, celine dion, kylie minogue, avril lavigne.na ca ai primit 3 artisti. laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Paradise Lost, Machine Head, Ayreon (ca sa fie 3 din subcategorii diferite ). Pentru o calitate decenta cauta muzica aici: http://listen.grooveshark.com/#

| Kqzu97 a răspuns:

Popcornbig grin, House, Dance. David Deejay, Dony, Inna, Iyaz, Darin, David Guetta

| orlando_7324 a răspuns:

Eu ascult pop, dance, electro dance si house.Artisti care ii ascult sunt: Britney Spears, Ashley Tisdale si Selena Gomez.

| orlando_7324 a răspuns:

Britney Spears, Madonna, Selena Gomez, Ashley Tisdale, Justin Timberlake, Miley Cyrus, Kylie Minogue, Gwen Stefani, Justin Bieber, Puya, Kamelia, George Hora, Dj Sava, Lindsay Lohan, Antonia, Tom Bixer, Dj Layla, Dee dee, Alissa, Pink Room, Andreea Balan, Andreea Banica, David Deejay, Dony, Christian Malloni, Vanessa Hudgens, Ian Carey, Play & win, Inna, Neylini, Kristine, Thaya.

| SimonaMrr a răspuns:

Straini: Lady Gaga, Rihanna, Paramore, Dot Dot Curve happy, Miley Cyrus, Green Day, Katy Perry, Justin Timberlake, Jason Derulo, Ke$ha, Selena Gomez, Cheryl Cole, Black Eyed Peas

Romani: Antonia, Andreea Balan, Inna, Spike, Smiley, Dony, Puya, Sylvia

| Adella05 a răspuns:

Lady gaga

Tokio hotel

Smiley

Timbaland

Ke$ha

Puya...sunt mai multi.

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Depinde de starea in care ma aflu...ascult Owl city si... orice melodie de pe Vibe.

| 0SomeOne0 a răspuns:

Buna! Observ ca ai acordat funda utilizatorului care asculta rock, metal etc.Intr-o intrebare pe care am pus-o eu ai raspuns:"De fapt esti o cocalara roakerita si chiar nu-mi pasa de tine...

Apropo: Care e itrebarea?"
Nu inteleg de ce vorbesti urat despre alti oameni care asculta rock daca si tie iti place acest gen de muzica.Atat am avut de spus.Multumesc pentru compliment.
Numai bine!

| shadovv explică (pentru 0SomeOne0):

Am acordat funda doar pentru ca in lista se afla trupa Parazitii.

| Kkiwiitttzzzaaa a răspuns:

SKILLET happy. sa asculti whispers in the dark, the last night, hero, comatose astea sunt preferatele mele happy

| nightwish a răspuns:

Tarja turunen, serj tankian, simone simons

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam orice gen in afara de manele si populara.Preferatii mei sunt Michael Jackson, Lady Gaga si Sakis Rouvas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general ke$hia bug mafia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salam guta copilu de aur