| NicusorYo a întrebat:

Ce generator stiti de aflat coduri de reincarcare(Orange, cosmote, conex, etc.)
Exista multe generatoare, zi-mi macar numele la unu sa il downloadez, sau dami link sa il downloadez, si fi explicit, unde intru si ce facwinking
FUNDA :d

2 răspunsuri:
| blinving a răspuns:

Gasesti unul functional pentru Cosmote si Vodafone la http://getmyfile.org/file/03oVm
Merge doar pentru generare coduri de 10Eur.

| alex2007 a răspuns:

Nu e cam piraterie... ce zici ...in locul tau as te cuminte pana n bate F.B.I-ul al tine la usa si faci uscarie mai bine strangi bani si ti iei cartele de reincarcat da. O ZI BUNA