| AlexUtza_7337 a întrebat:

Ce gusturi aveti la baieti? ma refer ochii parul?happy?happy:X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Inalt, mers de leopard schiop, privire abstracta, un ochi de culoare albastra si unul verdehee hee

| 愛日本 a răspuns:

Pai in mare parte cel mai important e comportamentul dar la majoritatea fetelor le pasa doar de aspectul fizic desii mie imi plac:
-Baietii cu ochii:-albastri
-caprui
-si undeori verzi
Baietii cu parulnerdlond
-Brunet
Sa nu sie slabanogi dar nici grashiii!

| Daria a răspuns:

Hmmmlaughing
Sa aiba parul negru cariontat neaparat si un picut mai lung.Nu scurt cum au toti baietiistraight face
Ochii verzi, negri sau albastrii:X

| Bianka a răspuns:

Brunet:X cu ochii verzi sau albastrii day dreaming
deja visezlaughing)

| Anutza2610 a răspuns:

Vreau sa fie brunet cu ochii albastri sau caprui.

| Ana_2180 a răspuns:

Brunet cu ochi albastri happy!

| Giulia_6293 a răspuns:

Blond cu ochii albastrii sau saten...in nici un caz brunet ca ar arata ca un vampir...yeac