| LLLLLLLL a întrebat:

Ce ideei aveti pentru proba individuala de la balul bobocilor?

funda`love struck

2 răspunsuri:
| EvilMo a răspuns:

Hmmm ceva muzica decoratiuni, mancare prajituri limonada si un panou care sa scrie: bine ati venit la balul bobocilor. dar sa fie pus cu stele desenate inimioare flori etc. imi dai funda ca cinestie poate nu iti mai raspunde nimeni.

| MirelaRoxana a răspuns:

Pai. poti descarca un negativ de la o anumita piesa si sa canti, in cazul in care ai ureche muzicala sau poti dansa, sau juca o piesa de teatru, mai poti de asemenea sa reciti sau sa faci ceva amuzant, cum ar fi : sa reciti ceva din mondenii sau planeta moldovabig grin ceva mai decent si in acelasi timp amuzanttonguehappy. Bafta!