| lolthisisme a întrebat:

Ce idei aveti pentru. un party de Halloween? Atunci e ziua unei prietene de-ale mele si as vrea sa o ajut. happy Funda pentru cel mai bun raspuns; pentru cele mai iventive idei.

Răspuns Câştigător
| blackangel95 a răspuns:

Sa va costumati toti in ceva infricosator de ex: moartea, fantome, spirite, vampiri, vrajitoare, scheleti, monstri, si alegeti care este cel mai infricosator costum si frumos. Sa faceti concurs care prinde cele mai multe merge cu gura dintr-un bol cu apa. Sa va uitati la un film de groza care sa va sperie rau de ex Abominabilul. Sa decorati camera k in filmele de groza. Puteti sa curatati dovleci sa puneti lumanari in ei. Sa mankati placinta de dovleac si bombonele asa cum se face in America de halloween. Sau sa povestiti despre fantome sau alte chestii de groaza sau sa va uitati la un documetar horror despre strigoi...asta am facut noi la scoala de halloween. funda?