| aliceXd a întrebat:

Ce idei ce cadouri pentru cele mai bune doua prietene ale mele imi dati? sa nu fie foarte scump. cele mai multe, funda

Răspuns Câştigător
| aligru a răspuns:

Ai putea sa le iei rame fancy, si sa pui poze cu voi sau sa iei rama simpla din lemn si sa o decorezi tu.
agenda 2012, pusculita si sa pui cativa banuti in ea, cum a zis si tipa, tricouri personalizate, cana personalizata, perna personalizata sau fata de perna.
Panou cu poze cu voi: daca ai nevoie de detalii cum sa il faci, sa mi ceri, e mult de scris si daca nu o sa alegi cadoul asta am scris degeaba. Oricum nu cred ca ai timp sa l faci pana de craciun
Chestii spa: sare de baie, spumant de baie, gel de dus, sapun exfolian si niste lumanari.
Coronite de craciun, coarne de ren sau diademe cu caciulita de mos.
Prajiturele facute de tine, fursecuri sau rafaello. mmm, foarte gustoase.

2 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

Cel mai simplu, niste tricouri personalizate. smug Astea le-am dat eu celor mai bune prietene si chiar au fost incantate big grin. Si nu este scump deloc. La tine in oras poti sa te duci cu tricouri cumparate si doar ei sa le imprime. Sau iei totul de acolo laughing. Si nu este scump in jur de 25 lei un tricou puppy dog eyes.

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes. Peace ^^; 3

| kentuletz a răspuns:

Mergi la un magazin cu prietenele tale.iar daca vezi ca le plac cevva lucruri le poti cumpara.nu poti da grestongue