| madw_6466 a întrebat:

Hello, TPU. As vrea sa imi dati cateva idei de cadouri pentru doua fete care imi sunt colege de banca si prietene foarte bune. Ziua noastra e sambata si as vrea sa stiu ce as putea sa le iau... Dau Funda celor mai bune idei.

Răspuns Câştigător
| mariajohanna a răspuns:

Daca zici ca sunteti prietene foarte bune poti sa iei chestii simbolice, pentru prietenie: niste bratari care sa fie la fel, dar culori diferite, o rama foto cu voi 3 sau cate o carticica amuzanta pe care sa le scrii cate un mesaj big grin cani cu numele lor, mai sunt niste pixuri sau creioane amuzante care au papusele in varf big grin si sunt dragute... ceva de genul asta big grin Bafta!

3 răspunsuri:
| FrozenRose_1831 a răspuns:

Ar fi frumos sa iei 3 coliere sau bratari la fel si sa le oferi lor 2, iar tu sa pastrezi una... ca un fel de colier/bratara a prieteniei big grin

| misumisu a răspuns:

Pentru a nu face diferenta ia-le cadouri asemnatoare- dar diferite - de exemplu acelasi model de ursuleti de plusi, dar de culori diferite

| SmokeWoop a răspuns:

Pai.gandeste-te la stilul lor de haine. le poti lua niste tricouri mai largi albe sau negre cu niste printuri pe ele, parfum, eventual poti lua ceva de argint(o bratara, un lantic) poti sa vorbesti cu celelalte fete si sa puneti bani sa luat un cadou ceva de genu o chitara. poti gasi orice cu putina imaginatie. fundita?