| anonim_4396 a întrebat:

De ce baietilor le place(ii excita) cand fetele gem?

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ca sa nu-i excite cand fetele compot.

| Ellenna a răspuns:

Exista zone erogene predestinate si zone erogene create. Fiecare persoana isi dezvolta anumite zone erogene, iar toate acestea sunt cele ce trebuie descoperite si stimulate pentru a gasi placerea activitatii sexuale. Ochi, urechi, buze, gat, sani, mameloane, brate, spate, ombilic, fese, coapse, solduri, pubis, vulva, penis, perineu, anus, glezne, fiecare dintre aceste zone poate declansa placerea si de aici si orgasmul. Fiecare zona trebuie explorata pana la cele mai mici detalii. Se stie ca unele zone erogene raspund mai bine si mai rapid excitatiei decat altele, iar orgasmul este cu atat mai puternic si mai placut cu cat zona erogena este stimulata mai indelung. Calitatea excitatiei are mai mare importanta decat natura si locul unde se afla zona erogena. Nu stiu de ce baietii se excita cand fetele gem.

| harciog a răspuns:

Gemetele tradeaza o traire sincera la o femeie prin faptul cu nu-i poate ascunde exteriorizarea si atunci partenerul intra treptat si devine una cu partenera.

| lplostonyou a răspuns:

Pentru ca gemetele suna bine happy

| francesca89 a răspuns:

Pentru ca asa isi dau seama ca le place...

| Pilotu a răspuns:

Pentru ca atunci cand gem inseamna ca le aci sa se simta bine happy

| Krmen14 a răspuns:

Ce intrebari pun unii laughing

| Adina_4603 a răspuns:

Nu neaparat ca ii excita dar le place ca te fac sa te simti bine si atunci creste adrenalina in ei iar restul vine de la sinehappy