| Sashavalentine a întrebat:

Ce imagine aveti pe Dekstop?

14 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Bunăă.
Am o poză cu un peisaj din Islanda, oceanu' aproape înghețat și un ghețar mare-marelaughing))
Știu, e ciudatthinking
Dar nu-s genu' să-mi pun persoane, pur și simplu, nu-mi place.

Dar tuu? big hug

| Sashavalentine explică (pentru LoveForShania):

Eu am o imagine cu robotei laughing

| măcheamăăăî a răspuns:

La mine imaginile se schimba automat, deci acum am o poza, peste cateva minute alta, oricum sunt luate de pe fb toate.:X

| Elvina a răspuns:

Mie mi se schimba o data la 30 de minute. Sunt poze fantastice.

| crissyyo a răspuns:

Asta o sa ti se para putin ciudat... o imagine cu gagiumiu si acum cateva zile m-o intrebat mama cine ii si eu i-am zis ca un actor rolling on the floor) n-a mai zis nic... laughing :X:X

| Sashavalentine explică (pentru crissyyo):

Waw noroc pe tine ca i-ai zis ca ii actor rolling on the floor

| crissyyo a răspuns (pentru Sashavalentine):

Da pai... ce ar fi zis oare daca ii ziceam : " eiii ...nimeni, doar gagiumiu! " laughing nu vreau sa ma gandesc la asta I don't want to see

| anyhylator a răspuns:

Pamela anderson big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| SmileBăi a răspuns (pentru Ardeuitecumarde):

Si eu vreau pozaa! big grin Te rog?puppy dog eyes

| Ardeuitecumarde a răspuns (pentru SmileBăi):

Scuze, nu o mai am sad.

| SmileBăi a răspuns (pentru Ardeuitecumarde):

:'3. Okee` :*

| SooperKiki a răspuns:

Cu fratemiubig grin

| SooperKiki a răspuns:

Cu fratemiuhappy