| deea_4985 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre frati de sange?

Răspuns Câştigător
| Cristiana_1570 a răspuns:

Daca nu ai un frate sau o sora si e cineva cu care ai vrea sa fiti surori sau de sange, atunci taiativa amandoua in acelasi loc, atingetiva sangele si spuneti:"JUR SA FIU SORA TA PANA VOI MURI. TE VOI AJUTA LA BINE SI LA GREU."

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Fratii de sange Stiu cum le este metoda este in felul urm isi iau mana sisi fac o cruce cu un cutit se taie pur si simplu amandoi si se freaca una de cealata adica eu ma tai tu te tai si ne frecam acolo unde curge sangele sa fiu mai explicabil asa se face cu fratii de sange is de fapt pr extrem de buni si acesta ii pactu sa se taie cu un cutit si se freaca si atunci se zice ca sunteti frati de sange