| Irina_9101 a întrebat:

Ce imi puteti spune despre leptopul ' Dell '?

4 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Dell e o companie care produce mai multe produes.Cat despre laptop-urile Dell ti le recomand cu caldura, am folosit si mi s-au parut mai bune decat gen Asus.

| Ecea a răspuns:

Mai multe detalii te rog.
Prea putin conteaza firma care il produce.
Important la un calculator/laptop sunt componentele.

| Resource a răspuns:

Este un laptop normal, cu un raport performanta – calitate – pret foarte bun. Este ideal pentru elevi, stundenti sau serviciu. In afara de design putem spune ca nu iese cu nimic in evidenta dar pretul relativ mic trebuie luat in seama. Ruleaza Windows 7 si cam orice aplicatie care nu se bazeaza foarte mult pe placa video fara probleme.

| PinkPanther a răspuns:

Pai nimic, Dell e o firma care produce laptopuri, destul de bine parerea mea, dar ca sa iti spunem ceva despre un laptop trebuie sa ne spui ce model te intereseaza.