| alondrakiss a întrebat:

Ce imi recomandati sa port la niste pantaloni roz mulati pe mine? Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citisem mai demult ca pentru a face o tinuta generala buna si care sa avantajeze corpul (ideala) trebuie un articol stramt si un articol larg. Adica sa nu fie ambele stramte sau ambele largi, intrucat daca e dusa la extrem o sa mareasca proportiile corpului intr-un mod dezavsntajos, asts la tinutele mai casual. Deci o bluza / tricou larg ar fi cea mai generala solutie.

| alondrakiss explică:

Dar ce culoare mi-ati recomanda?

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

O bluză lejeră poate chiar tricou alb se completează bine cu roz-ul și negrul încearcă