| marian23213234 a întrebat:

Ce imi recomandati Samsung galaxy tab 10. 1 sau Apple ipad 2? funda!

Răspuns Câştigător
| dianadia123483 a răspuns:

Dupa mine Samsung galaxy tab 10 pentru ca Apple ipad 2 este scump...Am incercat si eu sa-mi iau mai demult dar e cam 500 de euro(20 de milioane)...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apple ipad 2, dar depinde si de bugetul tauwinking. Alegerea e a ta.

| Bubuletu a răspuns:

I pad, normal! E MUUULT mai buna, de pe ea scriu acum. Este mai buna decat Samsung si, in fond, e Apple! Insa costa mai mult dar eu zic ca merita.