| TheHobbitHere a întrebat:

Ce imi trebuie ca sa fiu in stilul "pink"?
Funda
Scuze de categorie dar e vizitata mai des

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Stilul `pink`? *laughing*
Cred că ai vrut să scrii "punk".
Păi orice stil ţine, în principal de personalitate şi caracter. Adică, degeaba te îmbraci larg şi cu şepci rap dacă nu te reprezintă.
Stilul "punk" este unul excentric, şi poţi fi considerat uşor "outsider" de către ceilalţi.
Eu zic să adopţi stilul ce ţi se potriveşte cel mai bine, atât fizic cât şi psihic.

| AccesoriiAli a răspuns:

Imbraca-te in rozzz pink-uleeeee laughing

| SoKawaii a răspuns:

A zis bine mai darqueen, stil punk. haine rupte nu chiar dar asaa de smecher dar cei mai important atitudinea si... frizura