| Anonimouse25163 a întrebat:

Ce înaltime are cea mai înalta femeie din Romania?

Răspuns Câştigător
| Kerre a răspuns:

Simona Serban are 1.97 si a fost declarata cea mai inalta femeie din Romania.Simona s-a nascut la Brasov, unde locuieste si in prezent. De la varsta de 10 ani, ea a inceput sa creasca vizibil, ajungand ca la 19 ani sa masoare peste 1.90. Era vorba de o afectiune la glanda hipofiza, care, cu mult efort, a fost tratata cu succes.

2 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

Cea mai inalta femeie din Romania se numeste Simona Serban si are 1.97 la 19 ani