| Iasmiine a întrebat:

Ce incidente amuzante ati avut pana acum? cel mai haios primeste funda love struck

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Acum o saptamana si ceva am vandut un joc de ps3 la magazin si am primit un bon cu 13€, cand ajung acasa aveam mai multe bonuri si le-am luat pe toate apoi le-am aruncat (nu imi dadusem seama ca il aveam si pe acel de 13€ acolo). Apoi cand il caut dupa 3 zile mi-am dat seama ca l-am aruncat asta e invatatura de minte inainte sa arunci bonurile te uiti bine pe ele nu le iei si fleosc in galeata.