| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna a ejacula?

4 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Inseamna atunci cand baietii se masturbeaza si se stropesc pe pantaloni laughing
Si la fete este acela-s lucru doar ca la baieti este mai exemplicativ!
Daca explicatia mea a fost prea dura atunci sigur te vor multumi raspunsurile celorlalti!

| iReal96 a răspuns:

A-ti da drumu la sperma din penis!

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

@maamulos scarbos si prost explicathappy nimeni nu spune ca se stropesc pe pantalonistraight face

deea, asculta la minekiss in momentul in care baiatul se simte extraordinar de bine datorita frecarii penisului cu orice [mana lui/mana fetei/ gura fetei [daca este hetero adica normal, ii plac fetele] / actul sexual propriu-zis, baiat-fata] provoaza eliminarea unei substante albe numita sperma, in momentul in care a ajuns cum s`ar spune la.orgasm. grija mare sa ai in momentul in care isi da drumul in timpul actului sexual de exemplu cu tine, pentru ca sperma face copiii. FORTA DUREX!laughing
pupici papakiss

| Iull14 a răspuns:

A elimina sperma prin canalul uretral