| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna acest citat? "Am vrut totul pentru că nu am vrut nimic destul. " asta e traducerea in engleza daca va ajuta : 'I wanted everything because I didn't want anything enough." Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| AnarchyUK a răspuns:

Un punct de vedere ar fi acela că acest om voia mai multe lucruri, însă nu și le dorea într-atât de tare, cu toată ființa lui, încât să le procure. Astfel, cu timpul, a ajuns să-și dorească într-atât de multe chestii, încât a ajuns să râvnească la tot.

1 răspuns:
| SebastianBoanca a răspuns:

Eu cred ca vrea sa spuna ca a vrut totul pentru ca nu a avut nimic destul de tare, adica nu a vrut un lucru anume destul de tare si vrea totul. O zi faina! happy