| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna acest status? lautarii sunt ok pana la urma prosti sunt fanii... funny li se pare cand asculta'merg pe drum si vine banii'mai ai din astea mestere...scoate-le afara, orice cioara scoate porumbei pe cioc ramane tot o cioara. va rog mult cine stie ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| MEnergy a răspuns:

Sunt Statusuri de tampiti luate de pe niste siteuri, care nici nu-si au rostul, nu au un inteles anume, ca un fel de banc,, sec,,! Deci nu inseamna nimic!