| Alexandra_3484 a întrebat:

Ce inseamna "bias"[ e in engleza]? Funda daca vretiwinking

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

Bias=partinire

partinire=a avantaja pe cineva, A susține în mod abuziv, acordând avantaje

sper ca te-am ajutat:p

funda ca vreau:p

4 răspunsuri:
| música a răspuns:

Buna Alezandra

Cuvantul "bias" inseamna; partinire, inclinatie... mai are si sensul de partinitor cand intalnesti fraza aceasta; he is bia(s)ed

Asta este sensul cuvantului.

numai bine iti doresc, pupici :*, Maryan

| PamPam_3003 a răspuns:

Bias = părtinire. :*

| OwlEyes a răspuns:

Bias inseamna prejudecata uite aici http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT&cu=bias# :*

| MrsAllAmerican a răspuns:

Daca te intreaba cineva care e bias-ul tau, se refera la personajul preferat / idolul / actorul-cantaretul de care esti obsedata...