| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata e data la produs?

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Nu prea am inteles intrebare dar incerc sa raspund.
Cred ca fata asta ori nu stie ca e data la produs ori e curva. big grin
Sau poate vrei sa stii ce inseamna ''data la produs''? Poi cand o fata e data la produs, este pusa sa-si vandea corpul in schimbul la o suma de bani.

Sper ca te-am ajutat, intr-un fel sau altul. happy

3 răspunsuri:
| baddgirl a răspuns:

Cati ani ai? Ca sa stiu cum abordez situatia si ce fel de argumente iti dau tongue

| Elena00100 a răspuns:

Cand este obligata sa se prostitueze :p.

| lastride a răspuns:

Orice varsta ai avea, trebuie sa stii oricum mai devreme sau mai tarziu, fara ocolite.

"data la produs", adica ofera servicii sexuale in schimbul banilor si/sau altor bunuri(mai rar).