| Izabella265 a întrebat:

Ce inseamna cand un amic se uita foarte incruntat la mine? Ce vrea sa imi arate?

9 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Poate asa sta el, incruntat...ori e nervos/suparat!

| Sociopat a răspuns:

S-a **** pe el si ii e prea rusine sa-ti spuna sa-l stergi la fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degetul mijlociu, asta ar vrea să îți arate.

| BTWIN a răspuns:

Ca el e sefu laughing
poate l-ai suparat/enervat si a vrut sa-ti dea de inteles asta
sau poate te place si asta e felul lui de a-ti atrage atentia

| Oana1997 a răspuns:

Poate este nervos pe tine.

| Cristian_Pandele_1995 a răspuns:

Probabil e rasist

| NikoMariasAwwr0000 a răspuns:

Poate a auzit cateva lucruri care l-au deranjat si si-a facut o parere proasta despre tine, incearca sa vorbesti cu el si sa iti explice ce s-a intamplat, asa ii vei arata tu ca iti pasa. happy funda? :3

| Urlueala_Vlad_1985 a răspuns:

Probabil crede ca ii ascunzi ceva

| Urlueala_Vlad_1985 a răspuns:

Crede ca ii ascunzi ceva sau crede ca il banuiesti de ceva