| anonim_4396 a întrebat:

Deci e un baiat de care mi-o placut dar nu imi mai place de el. Bun! Dar de cate ori trec pe langa el sau ma rog cand ne intalnim se uita la mine da fix in ochi mei... si cateodata se uita incruntat daca stau cu un alt baiat. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Inseamna ca si-a dat seama cand al placeai si a prins drag de tine.Si el acum iti face curte si cand esti cu altu e gemos rau.(ai rupt o inumioara)

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ca e gelos. dar daca nu ti-a zis nimic nu face nimic sa vb cu tine nu te place asa mult.

| Elena1234456 a răspuns:

O privire nu spune nimic thinking
Probabil a aflat ca il placi

| ccriss a răspuns:

Ca te placee :X

| ioanadanny a răspuns:

E geloshee hee

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

A am uitat sa zic ca nu ne salutam nimic