| deea16_3869 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat flirteaza?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Te place si incearca sa iti arate asta prin diferite semne...adica se uita la tine intr-un anumit fel, sta mereu in preajma ta, incearca sa iti devina din rasputeri cel mai bine prieten, te priveste uneori insistent si iti zambeste aprape mereu cand te uiti la eltongue

5 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Nu am auzit cuvantul asta in viata mea, sau poate daca ma uit mai bine observ ca ai facut o mica inversiune. Sa trecem la subiect, cand un baiat te place si nu iti spune direct se numeste filtraj, adica se exprima in mod indirect, prin intermediul semnelor, gesturilor etc. Asta inseamna ca te place!

| yellowalien a răspuns:

Mai pe romaneste se da la tinehee hee

| LoveMusic a răspuns:

Păi. atunci când un băiat vorbeşte frumos, stă doar lângă o fată, se poartă mai prietenesc ca niciodată, îi dă cadouri, o priveşte intens, îi zâmbeşte, se linguşeşte. În concluzie, îi place de persoana respectivă.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Cand iti face ochi dulci, e mereu prin preajma ta si iti zambeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-ti arate ca te place si asata o poti vedea prin comportamentul lui, daca tot sta pe langa tine si iti vorbeste frumoshee hee