| ochiitaicaprui a întrebat:

Cand iti dai seama ca un baiat flirteaza cu tine? Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| AlinaLV a răspuns:

Un baiat este mereu greu de inteles. Iti dai seama cand flirteaza cu tine cand te abordeaza diferit decat pe celelalte fete. Incearca sa il "supraveghezi" cumva, dar discret, sa urmaresti ce comportament are cu restul fetelor. De semenea, bate apropo-uri, despre zodii (in cazul in care ii stii zodia), despre muzica, haine, ceva ce va pasioneaza. Va flirta cu tine in momentul in care: 1: fie te ignora putin, apoi vorbeste deschis cu tine, 2: iti zambeste frumos, 3: te imbratiseaza, 4: iti face cu ochiul sau 5: se baga in vorba cu tine, cu niste subiecte pe care el le deschide. Mult succes!

1 răspuns:
| Reny07 a răspuns:

Pai e rau cu tine Dar in acelasi timp vrea sa crezi ca nu e atras de tinehappy Sper ca te-am ajutat :*