| Any1998 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca esti diferita?

Răspuns Câştigător
| eXtremeAdy a răspuns:

Poate fi ceva de bine, adica te deosebesti de celalalte fete, ai alta gandire, ai ceva ce alte fete nu au. Dar ai grija, ca astfel de complimente nu tot timpul sunt sincere

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te complimenteaza.Ii placi.

| RainmakerX a răspuns:

Buna! De obicei atunci cand un baiat iti spune ca esti "diferita" este un compliment, se refera ca nu esti ca toate celelalte fete pe care le-a intalnit, ca esti speciala pentru el.
Deci este de bine! big grin

Daca iti zicea "Ciudata" atunci era de rau, deci in cazul acesta al tau tin sa cred ca te simpatizeaza, nu te considera asemenea celorlalte fete dar intr-un sens bun.

Succes! smug

| SergiuBoss11 a răspuns:

Adica esti speciala si nu ca toate fetele.I-ai intrat in inima. Felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu esti ca celelalte fete pe care le'a cunoscut sau probabil te considera speciala prin modul tau de a gandi big grin
Oricum poti interpreta chestia asta cu ''diferita''in zeci de moduri happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti diferita de restul fetelor, intr-un sens ori bun ori rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca esti speciala intr-un mod pozitiv sau negativ...depinde de situatie si de modul in care ti-o spune FUDNA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca lui ii place felul in care te comporti/imbraci/etc, adica tu esti mai speciala pentru el fata de restul

| Neberius13 a răspuns:

Ca vrea sa-ti intre sub piele, sau poate doar sub haine, acuma nu stiu sigur.

| losseru a răspuns:

Ca esti la fel ca toate tarfele cu care a mai fost