| ArexuDeea a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te ignora? Dar cand mereu vrea sa vorbeasca cu tine?

Răspuns Câştigător
| RaLuCa_7165 a răspuns:

Poi poate fi din mai multe motive:1)nu te place
2)este prea timid sa spuna c simte pentru tine
3)vrea sa te uite

8 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Cand te ignora? nu te place.nu vrea nimic de la tine. cand vrea sa vorbeasca mereu cu tine. ori ii place compania ta, ori ii place de tine

| fluturas a răspuns:

Acum depinde, un baiat te poate ignora si pentru ca nu il interesezi ...aici nu e cazul de baiat timid, daca este timid este doar o coincidenta
sau unul mai timid te poate ignora pentru ca te place, sau crede ca daca te ignora te va face atrage mai mult, acum e mai greu sa-ti dai seama daca te ignora pentru ca te place sau pentru ca nu il intteresezi, dar daca se mai uita pe furis la tinebatting eyelashes incearca sa afle mai multe chestii despre tine, te tachineaza apoi te ignora, etc. inseamna ca te place happy

cand mereu vrea sa vorbeasca cu tine inseamna ca tipul e stresant rau laughingwinking, inseamna ca te place tongue ca ii place sa vorbeasca cu tine, compania tawinking

| ionica56 a răspuns:

CAnd un baiat te ignora poate se simte rusinos in fata ta. poate CRede ca nu aveti nimic in comun.

Si daca vb cu tine ori te place ori va cunoasteti demult timp si aveti mmulte in comun!

| ArexuDeea explică:

Dar cel care ma ignora este timid?

| BilliOnaire a răspuns:

Pai, depinde si de imprejurimile in care te ingnora sau depinde si de starea lui. unii prin ignoranta arata ca le place de acea persoana si altii arata prin ignoranta, dispretulhee hee, dar in cazul tau nu prea as crede ca e dispret, deoarece el vrea cateodata sa vb cu tine.

bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te ignora, nu-l interesezi. Daca vrea sa vorbeasca mereu cu tine, ii placi. Nu asa e normal?

| lavy97 a răspuns:

Pai daca te ignora si vrea sa si vb cu tine poate nu-s ce vrea in unele momente sau asteapta ca uh sa vb cu el dar depinde de baiathappy

| lavy97 a răspuns:

Pai depinde foarte mult de baiat 1 te poate ignora pentru ca in acel moment nu are chef sa vb cu tine, 2 poate vb cu tine ca nu a mai vb de mult, 3 vrea ceva de la tine si vrea prefer sa te si ignore si sa vb cu tine ca sa nu dea de banuit in fata tahappyparerea mea nu-s cact de buan e dar mrghappysper sa-ti fie de folos