| elyfel a întrebat:

daca cer id-ul unui baiat si el iti spune altadata ce inseamna(nu vrea sa vorbeasca cu tine)(bine da si ca nu are timp sa-ti de-a id in acel momennt)
Deci ce credeti daca zice altadata, timid?

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Cred ca daca zice asta inseamna ca stie sau crede ca il placi si ca vrea sa te tina in suspans. Vrea sa vorbeasca cu tine dar ii cam place sa 'se joace' cu emotiile tale. Cred ca tu ar trebui sa ii dai id-ul tau si el cu siguranta te va adauga. (Depinde si de relatia ta cu baiatul) Sper sa te ajute!

| elyfel explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

Suntem cam distanti ne vedem rar! i l-am cerut demult.

| elyfel explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

E bine daca ma tine in suspans?

13 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E clar ca nu vrea sa ti-l dea. Asa ziceam si eu baietilor cand imi cereau nr de tel, pacat ca nu pricepeau aluzia si acum le zic clar nu.
Ideea e ca nu are cums a aiba timp, sa dai idul cuvia dureaza 10 secunde, asa ca hai sa fim serios. Daca vroia ti-l dadea din prima si nu e vorba de timiditate ca doar tu i l-ai cerut.

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns:

Pai asta e bine, cum sa nu. Ideea este ca TU nu trebuie sa te duci la el din minut in minut sa il intrebi de ID. Asta ar insemna ca te are la degetelul mic, si tu nu vrei ca el sa creada asta, nu? Incearca sa eviti sa te uiti la el in timpul lectiilor. Poate ca el vrea doar sa vada cat de mult te poate afecta si sa nu te placa deloc. Incearca sa il IGNORI COMPLET timp de 2, 3 saptamani si daca va vorbi cu tine (adica el sa vina sa vorbeasca cu tine) e de bine. Daca nu, inseamna ca doar se joaca cu sentimentele tale, ceea ce l-ar face un bou.

| elyfel explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

Ne vedem oadat la nu stiu cat timp, si nu suntem colegi

| elyfel explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

Ne stim din vedere si ne cunoastem putin

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns (pentru elyfel):

Si nu te baga in seama deloc? De cat timp?

| elyfel explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

Noi apucam rar sa vorbim, am vorbit cu el de craciun anul trecut si anul asta ceva putin, eu le-am intrebat de vorba, in rest nu
am trecut pe langa el pe strada si nici nu m-a salutat(bine era cam grabit si aveam o caciula pe a se poate sa nu ma fi recunoscut)zic

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns (pentru elyfel):

Hm... Daca spui ca EL te-a ignorat de atata timp...nu prea cred ca te place. Sau poate ca este foarte timid.

| elyfel explică (pentru elyfel):

Uite daca e sa te mai intreb incearca sa intri tot diseara trebuie sa plec
pa

| elyfel explică (pentru ѕмιℓєfσямєℓℓу):

Da multi mi-au zis ca e timid

| ѕмιℓєfσямєℓℓу a răspuns (pentru elyfel):

Multumesc pentru funda! Sper sa te ajute. Somn usor si succes cu baiatul =]