| PartyLoll a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te priveste in ochii? Iar cand am trecut pe langa el a scos un sunet (nu stiu cumlaughing )?

2 răspunsuri:
| EaNuStieTot a răspuns:

Eh, te vrea agata cum s-ar spune laughing asa fac toti baieti, ei se cred interesanti sau nu stiu la ce se asteapta... sa te intorci si sa-i spui vai imi place ce sunte ai facut iata numarul meu! hai sa fim serios incetati cu asta mergeti la fata si vorbiti cu ea! sau poate o facut asa din plictisealahee hee era in toanele lui si nah sti cum e cand trece un baiat frumos :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic