| biancabellaa a întrebat:

Ce inseamna cand visezi ca un baiat te ia in brate si iti spune lucruri frumoase?

Răspuns Câştigător
| Alleksandra a răspuns:

Inseamna ca il placi, ca esti indragostita, sau ca ai vrea sa iti faci un iubit. Inseamna ca ai nevoie de admiratia partenerului tau :-x! Dar daca nu se intampla asta si in realitate nu prea se va indeplini visul :-s... love struck! Fundita?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Inseamna ca te-ai gandit mult la el inainte de culcare.

| Alyra a răspuns:

Înseamnă că eşti îndrăgostită. love struck Sau poate ai vrea să ai un iubit. love struck

| CryssCrySta a răspuns:

Dar candvisezi ca va sarutati.

| Astaroth a răspuns:

Inseamna ca ramai cu visele

| mihaelamiki a răspuns:

K il placi. sper ca te-am ajutat