| PangeeaRogvaiv a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti ureaza somn usor, sa visezi frumos si ce visezi sa strangi in brate? ce a vrut sa zica cu asta?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

A vrut sa zica ca ar fi frumos sa il visezi pe el si sa il strangi in brate, cred ca te place baiatul

| ComatoseWine a răspuns:

Stai sa caut dictionarul de simboluri!

Inseamna ca e un baiat politicos, cu un vocabular bogat si foarte...creativ:d

| mrjohanys a răspuns:

Ca acest masaj la copiat de la alti

| CannbalCorpse a răspuns:

Te place. Daca nu ti-ai dat seama el vrea sa il visezi " si ce visezi sa strangi in brate" adica pe el
Sper ca te/am putut ajuta

| blueheart a răspuns:

S-a gandit ca il vei visa pe el si ca il vei tine in brate-asta ar fi traducerea cuvintelor. Dar a fost pur si simplu o urare frumoasa de noapte din partea unui baiat.

| PangeeaRogvaiv explică:

O dragoste platonica sa inteleg?

Răspuns utilizator avertizat
| PangeeaRogvaiv explică (pentru radumstain):

Este foarte timid cu toate ca ne cunoastem de 7 ani si am fost colegi de scoala o vreme. Partea proasta este ca el ales ca in urma cu 6 ani sa plece din tara. Vorbim pe mess, facebook, skype, insa de multe ori mi-am pus intrebarea asta, daca intre noi este mai mult decat o simpla prietenie, pentru ca dincolo de toate suntem foarte buni prieteni, am pastrat frumusetea vremurilor trecute, acei ani ai adolescentei cand ne-am cunoscut. Stiu ca daca am o problema indiferent ce ar fi pot sa i-o spun, pentru ca imi este alaturi, ma incurajeaza si ma sustine, imi ridica moralul.Pacat insa ca fizic nu suntem unul langa celalalt. De atatia ani nu am reusit sa-mi dau seama daca ma place sau nu pentru ca el este o fire introvertita, foarte rezervat in asemenea lucruri si care stie foarte bine sa le ascunda. Cu ani in urma am avut curajul sa-i spun eu ca-l plac, insa era prea tarziu fiindca 2 zile mai tarziu urma sa plece din tara. Posibil ca acum, dupa atatia ani sa se fi schimbat roata sau poate ca m-a placut dintotdeauna si eu nu am realizat lucrul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Larisssaa a răspuns:

Ca te place. happy

Răspuns utilizator avertizat
| DV a răspuns:

Tine la tine si te iubeste...e un baiat grijuliulove struck