| anonim_4396 a întrebat:

ce inseamna cand visezi sange? :-s`

si multe alte chesty... haine murdare. etc.
puteti sa-mi dati si site`uri : happy

funda vot

Răspuns Câştigător
| Anddreee a răspuns:

Http://www.oniromantie.ro/modules/news/
Este acolo o casuta in partea stanga, scrii acolo ce cuvant vrei, trebuie sa scrii cuvintele la singular, iar verbele la infinitiv, adica exact cum se gasesc in dictionar, spre exemplu (a) manca, (a) pleca, pui numai partea fara (a) ca altfel nu iti da.

1 răspuns:
| BloodyRose a răspuns:

Un site anume nu iti pot da, dar poti incerca sa cauti pe google 'semnificatia visurilor' sau 'ce inseamna lucrurile pe care le visezi' si sunt sigura ca gasesti :*