| uningermik a întrebat:

Ce inseamna cand visezi un baiat ca iti da un inel si iti spune " gandeste-te bine" adica are vreo semnificatie? Acel baiat e fostul meu prieten si nu vrea sa ne impacam dar eu inca il iubesc.
funda:X

Răspuns Câştigător
| Flory_2579 a răspuns:

Inseamna ca faci o mare greseala daca nu te impaci cu el. Dragostea lui pentru tine este sincera. Funda?

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Nu inseamna nimaca decat ca tu inca ti la el si iti doresti sa va impacati

| uningermik explică:

Pai el nu vrea sa ne mai impacam dar eu vreau ca il iubesc foarte mult