| justME_5139 a întrebat:

Ce inseamna daca am visat ca toti au uitat de ziua mea, eu plangeam incontinuu, si m-am si trezit plangand?sadsad Multumesc!:*

3 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Reprezintă faptul că tu necesiti atentie din partea celorlalţi!

| SMA a răspuns:

Inseamna ca iti faci griji ca toti vor uita de ziua ta. E cumva azi? Daca da La multi ani! Sau mintea ta e nesigura de ceva si creeaza vise care te pun in pragul disperarii ^^. Uhh, stai linistita nimeni nu v'a uita atata timp cat ai persoane care tin la tine in jurul tau big grin.

| Andre_7309 a răspuns:

Inseamna ca te gandesti prea mult la chestia asta(subconstientul tau e mai activ decat credeai...). Relax! Nimeni n-o sa uite de ziua ta!happy