| Superagent00 a întrebat:

Buna,sper sa stiti sa imi raspundeti la intrebare
Deci..azi de dimineata l.am visat pe tatal meu care de un an a divortat de mama si este si era cu acea femeie de 3 ani,eu su stiu parac nu il mai suport dar cabd il vad am o senzatie de ura si nu., asa, l.am visat ca eram in camera unde dormea el si era si mama pe acolo dar nu se baga parca nu ar fi fost,in fine,vis, asa, si la un moment dat mi.a dat o palma si eu am cand m.am trezit plangeam, aveam ochii rosii si dupa ce m.am sculat am stat 2 minute in pat si plangeam is nu ma puteam oprii si dupa m.am dus la baie si tot plangeam si nu ma puteam oprii si imi veneau in minte tot felul de amintiri
App. l.am mai visat de vreo 2 ori si tot asa m.am sculat plangand
Deci.ce spuneti, dc il tot visez ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| AlexandraAG a răspuns:

Ca ori iti este dor de el ori iti e teama de el

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraAG a răspuns (pentru Superagent00):

E posibil sa fi ramas cu traume.

Întrebări recente