| SilvanA_8443 a întrebat:

Ce inseamna daca in visul tau o prietena doarme intr-un sicriu iar din perna ies paianjeni? iar tu o scuturi si incerci sa o trezesti dar ea tot nu se trezeste?

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Visurile nu au nicio semnificatie. Visul este modalitatea prin care creierul se relaxeaza si se elibereaza de stresul acumulat in timpul zilei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place visul tău, ar face-o pe Tard să zâmbească :3.
Înseamnă că subconștientul îți trimite mesaje, că te-ai gândit la chestii morbide probabil.

| Voidwithin a răspuns:

Cred ca toti am avut vise ciudate, e normal nu inseamna nimic si eu am visat ca sunt numa morti in juru meu si vad ca toti sunt viilaughing.

| Hevnoraak a răspuns:

Și eu am visat joi noaptea că Putin folosește o armă secretă și crează o iarnă artificială peste tot și e plin de mutanți și alte chestii și mai era un doctor care încerca să găsescă un antidot la nuștiu ce boală sugrumând copii mici.
Așa că nu te speria sunt doar vise.

| kzd a răspuns:

Nu e nimic, toti visam lucruri mai putin normale

| magazinulDepeBlog a răspuns:

Credintza populara spune ca este invers ca in vis... adica daca este ceva rau inseamna opusul...deci este de bine ce ai visat tu.